O mnie

W swoim życiu mam wiele kapeluszy, które zmieniam czasem na chwile, a czasem na dłużej. Lubię pracę z ludźmi i nowe wyzwania.

Skup się na nagrywaniu ciekawych treści, technikalia zostaw mi

Ja montażysta

Przez 12 lat prowadziliśmy firmę pod marką Piękny dzień, początkowo była to fotografia, potem kiedy mój mąż trochę się nią znudził, dołożyliśmy do swojej oferty film. Wtedy właśnie w 2011 roku zaczęła się moja przygoda z filmem i nauczyłam się montowania obrazu i dźwięku. Czasem 3-4 kamery i 3-5 ścieżek dźwiękowych to niezła gimnastyka… Przez kilka lat montaż klipów „pod bit / do wybranej muzy”, synchronizacja ścieżek dźwiękowych i skracanie różnych wywiadów i przemów oraz łatanie braków i błędów wymagało różnych dźwiękowych gimnastyk co dało mi płynność i bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Ja fotograf

Setki tysięcy kilometrów w samochodzie, spotkanie wielu ludzi, ponad 300 podpisanych umów i tony wykonanych zdjęć pod wymagania klienta w ciągu ponad 10 lat pracy jako fotograf, dały mi pojęcie, co jest ważne w usługach dla innych i dałoby się podsumować może trochę staroświeckim słowem – solidność.

Ja ketomaniak

Chyba każdy był w swoim życiu na diecie. Od czas jednej z nich, wiem że keto czyli tzw. dieta ketogeniczna to nasz klimat. Oczywiście nie chodzi tylko o schudnięcie, ale o zdrowie i energię, a przy okazji poznawanie nowych smaków, komponowanie potraw.Zdjęcia jedzenia dają mi ogromną frajdę i relaks w kuchni. Prowadzę stronę na fb Magia keto, gdzie zbieram wszystkie swoje ulubione przepisy.

Ja krawcowa

Już pewnie wiesz, że uwielbiam tworzyć. Gdy dopada mnie fala szycia, kupuje wykroje i kilometry materiałów. Maszyna szumi, noce zarwane i „nagle” cała rodzina ma nowe ubrania…

Ja mama i żona

Dwójka małych dzieciaków i mąż programista to wyzwanie. Ciągle wszyscy uczymy się komunikacji, która jest tak kluczowa w relacji z klientem. Ale jest też plus męża programisty w postaci dostępu do mocnych komputerów, wielu monitorów, programów do edycji, terabajtów miejsca na dyskach i w chmurze, dziesiątek słuchawek, mikrofonów i rejestratorów dźwięku oraz szybkiego łącza internetowego 😉

Tak właśnie w połączeniu doświadczenia i możliwości technicznych powstała strona i marka Dobra Edycja. Zapraszam Cię serdecznie do współpracy.